London cab limuzinai Lietuvoje.

Nesijaudinkite dėl savo, šventės svečių ar verslo partnerių kelionės patogumo, kokybės, nepakartojamų įspūdžių — patikėkite tai mums! Siūlome aukščiausios klasės aptarnavimą, Jums beliks mėgautis kelione išskirtiniu, elegantišku ir ypač patogiu London Cab automobiliu!

YPATINGIEMS JŪSŲ SVEČIAMS, VERSLO KLIENTAMS

SUTEIKITE SAVO ŠVENTEI IŠSKIRTINUMO

Norite savo svečiams ar verslo klientams parodyti išskirtinį dėmesį? O galbūt ieškote unikalios bei privačios vietos verslo susitikimui? London Cab automobilis — puikus pasirinkimas! Pasirūpinsime Jūsų svečiais — galime pasitikti juos oro uoste, užtikrinti nepriekaištingą aptarnavimą. Verslo susitikimams konfidencialią darbo aplinką sukurs centrinė automobilio pertvara, taip pat išjungiama keleivio bei vairuotojo bendravimui skirta audio sistema.

MES SIŪLOME
  • Elegantišką, tvarkingą London Cab automobilį;
  • Esant poreikiui — Jūsų svečių pasitikimą;
  • Malonų, paslaugų, puikiai angliškai ir rusiškai bendraujantį vairuotoją;
  • Saugią bei patogią kelionę ar pasivažinėjimą suderintu maršrutu;
  • Privatumą, kurį užtikrina tarp vairuotojo ir svečių įrengta speciali pertvara;
  • Patogią aplinką verslo susitikimams: keleiviai gali sėdėti vienas priešais kitą, aptarti verslo reikalus grožintis miesto panorama;
  • Galimybę salone reguliuoti oro temperatūrą;
  • Galimybę kelionės metu rinktis Jums patinkančią muziką;
  • Wi-Fi.

YPATINGOMS ŠVENTĖMS

Išskirtinis, elegantiškas London Cab automobilis taps nepamirštamu Jūsų šventės — vestuvių, krikštynų, bernvakario, mergvakario ar kt. — akcentu. Ne tik patogiai bei saugiai pasivažinėsite, tačiau turėsite galimybę pasidaryti įsimintinų nuotraukų!

PRISILIESKITE PRIE GYVOS ISTORIJOS

Ar žinote, jog London Cab automobilio istorija siekia net XVII amžių? Ne vieną dešimtmetį tobulintas automobilio modelis sukurtas taip, kad atitiktų aukščiausius reikalavimus ir galėtų garantuoti maksimaliai patogias, saugias bei privačias keliones. Pajauskite, kaip senovės aristokratijos dvasia persipina su buvimu kosmopolitiško didmiesčio dalimi — patirkite nepamirštamus įspūdžius su London Cab automobiliu!

London Cab galite išsinuomoti romantiškam ar jaukiam pasivažinėjimui, nedideliam vakarėliui, įdomiai pažintinei kelionei, ypatingai fotosesijai ar bet kuriai kitai pramogai.